Jdi na obsah Jdi na menu
 


UFO, velmi známá záhada. Na počátku pouze fáma, avšak na konci skutečnost. UFO v San Andreas skutečně existuje, potvrdili to jak hráči, tak R*. Ještě jste UFO v SA neviděli ? Přinášíme Vám ověřený recept:

Kde jinde existuje větší pravděpodobnost, že byste mohli UFO vidět nežli v záhadné oblasti pouště zvané Area 69 (v reálu Area 51). Cítite to napětí ? Něco je ve vzduchu... . Podlíž Area 69 se nalézá nemálo záhadná "UFO hospůdka / UFO bar" (Lil' Probe Inn). Zvědavost každého přemůže, podíváte se dovnitř a vaše (nebo spíš ty CJovi) oči uzří tajemnou mapu.

Tato mapa se nachází ještě v jednom opuštěném domě, konkrétně zde. A teď to nejlepší. Pokud se postavíte na místo některé tečky, která je na mapě, můžete v určitý okamžik vidět UFO. Jako prvnímu se toto podařilo vcelku "omylem" kennymu. Právě díky jeho fotkám se našemu webu padařilo sestavit potřebnou teorii o výskytu, kterou poté potvrdil Shinky (UFO hledal právě podle naší teorie !). Další informace o poloze kennyho naleznete zde.

UFO hospůdka

Asi jedno z nejzajímavějších míst San Andreas. Kromě krásné číšnice nás zaujmoe fascinující sbírka fotek UFO objektů. Fotky UFO jsou pověšeny snad po všech zdech hospůdky/baru. V zadních prostorách (veřejnosti nepřístupné) nalezneme zajímavou mapu, která nám řekne nejen to, kde můžeme vidět UFO, ale něco z historie San Andreas. Můžeme si všimnout "pevného spojení" částí San Fierra a Los Santos, zde se jinak nachází vodní kanál. Buďto stoupli hladiny oceánu nebo byl kanál vybudován uměle. Fotodokumentace »


Area 69

 

Další záhadný objekt v pouštní oblasti. Jak už jste si jistě všimli, tato armádní základna se nachází přímo v místě tečky na UFO mapě. Jaký přesně to má význam a proč to tak je ví asi nejspíš jen R*. Základna je velmi přísně hlídána, ploty se nedají tak snadno překonat. Naštěstí z mise Black project víme, že do areálu existuje jeden skrytý vchod ze strany. Do interiéru areálu se dá dostat pouze v misi Black project popř. pomocí programu Place Manager. Fotodokumentace »

Bývalý chráněný prostor (by Lobodin)

Před časem jsem narazil na starou celnici a dnes jsem celou záhadu dotáhl do konce. V okolí vojenského letiště jsou celkem 4 celnice. Všechny leží u silnice, a všechny měly stejný úkol. Zkontrolovat každé projíždějící auto, aby neohrozilo chod vojenského letiště. Při pohledu na mapku je vidět že celnice tvoří důmyslné hranice a že prostor tvořil předchůdce areálu 69.

Screenshoty & fotky

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář